Ponuka našich kurzov

Kurzy angličtinygroup picture

Skupinové kurzy

Chcete zažiť uvoľnenú atmosféru vo veselom kolektíve a zároveň tak odbúrať strach z rozprávania pred inými? Ak Vaša odpoveď znela „áno“, jazyková škola The Flow Vám ponúka možnosť skupinových jazykových kurzov.

Bojíte sa, že nebudete stíhať alebo Vás niekto bude pri učení brzdiť? Nemusíte! Pred nástupom na kurz totižto každý študent prechádza zaraďovacím testom, pomocou ktorého ho priradíme do správnej úrovne. Tak sa nestane, že budete v skupine s niekým, kto už všetko vie a ponáhľa sa na novú gramatiku alebo s niekým, kto látke vôbec nerozumie a vypytuje sa na veci, ktoré sú Vám jasné.

Jeden skupinový kurz trvá 32 vyučovacích hodín (2 mesiace) a intenzita stretávania sa je 2krát týždenne po 2 vyučovacích hodinách. Dni a časy hodín sa určujú po vzájomnej dohode tak, aby to vyhovovalo všetkým. Jazyková škola The Flow Vám garantuje, že v skupine bude maximálne 6 študentov, čo zabezpečí dostatok priestoru pre každého.

Cena skupinového kurzu je 176 € a študenti s platnou kartou ISIC/ITIC majú 10% zľavu z ceny kurzu.

Chcete vedieť viac? Prihláste sa ešte dnes na ukážkovú hodinu tu, ktorá je zadarmo. Osobne sa Vám predstavíme, ukážeme Vám, ako výučba Callanovou metódou prebieha a ochotne odpovieme na všetky Vaše otázky.

Kurzy pre seniorov

Ak patríte medzi tých ľudí, ktorí už majú vyšší vek a láka Vás angličtina, máme pre Vás špeciálne kurzy pre seniorov.

Keď sa k nám prihlásite, nemusíte sa báť, že v skupine budete s vysokoškolákmi a budete sa cítiť nepohodlne. Kurzy pre seniorov sa riadia tými istými pravidlami ako všetky ostatné v našej jazykovej škole – pohodlie, zábava, priateľská atmosféra a výučba v jednom. Rozdiel je len v tom, že budete v skupine rovnakej vekovej kategórie a výučba môže prebiehať aj v dopoludňajších/skorých popoludňajších hodinách.

Cena kurzu je 176€/32 hodín (2 mesiace výučby) a v skupine je štandartne 4-6 študentov.

Zaujali sme Vás? Prihláste sa ešte dnes na ukážkovú hodinu tu a radi Vás presvedčíme, že my sme tá správna voľba, ako tráviť voľný čas.

person picture

Individuálne kurzy

Máte záujem o intenzívnejšiu formy výučby a zosúladenie Vášho voľného času s hodinami angličtiny? Chcete, aby sa lektor venoval výhradne Vám a Vaším otázkam? Chcete rýchlejšie napredovať alebo máte špecifické požiadavky na obsah hodiny? V tom prípade Vám ponúkame možnosť individuálnych jazykových kurzov.

Ponúkame komplexné služby: analyzujeme Vaše očakávania, navrhneme najvhodnejší spôsob výučby a materiál a spolu dôjdeme do Vášho vytúženého cieľa. Nemáte čas cez týždeň? Jazyková škola The Flow má pre Vás dvere otvorené aj cez víkendy.

Cena individuálnej hodiny je 15 EUR za 1 vyuč. hod./50 min.

Ak máte o takéto kurzy záujem, kontaktujte nás na telefónnom čísle 0917 993 808 alebo pomocou e-mailu
office@theflow.sk

group picture

Angličtina pre deti Callan for Kids

Jazyková škola The Flow ponúka hravé kurzy angličtiny pre detičky vo veku od 8 rokov. Kurzy sú vedené konverzačnou Callanovou metódou, ktorá bola upravená tak, aby sa aj naši najmenší mohli učiť rýchlo a prirodzene. Detičky na hodinách väčšinu času rozprávajú a aktívne používajú práve naučené slovíčka tak, že odpovedajú na lektorove otázky. Hodiny sú obohatené o rôzne aktivity ako sú kvízy, tímové hry, hry v pároch a pod. Na hodinách sa používajú pre deti atraktívne a farebné knihy Callan for Kids, ktoré si môžete zakúpiť alebo zapožičať v našej jazykovej škole.

Kurz Callan for Kids sa koná 2x týždenne po 1 vyučovacej hodine (50minút) v poobedňajších hodinách. Keďže chceme, aby malo každé dieťa dostatok priestoru a učilo sa naozaj efektívne, otvárame malé skupinky detí v počte od 5 do 8.

Jeden kurz trvá 2 mesiace (16 hodín) a jeho cena je 88€. Ponúkame aj kratší, mesačný kurz (8 hodín) a jeho cena je 44€.

Pokiaľ máte záujem o individuálne hodiny Callan for Kids (t.j. dieťa je s lektorom samo) alebo máte iné otázky, informujte sa na tel.č. 0917 993 808 alebo mailom na office@theflow.sk.

group picture

CALLAN Español

Jeden cudzí jazyk nestačí!! Nauč sa plynule španielsky. Rýchlo a efektívne odteraz už aj Callanovou metódou!!

Callan Español je inovatívny a zároveň interaktívny spôsob učenia sa jazyka. Španielsko je známe svojím temperamentom a hudbou. Tak prečo nespojiť dynamickosť a ráznosť jazyka s efektivitou výučby prostredníctvom Callanovej metódy a presunúť sa nachvíľu do sveta hudby a tanca. V súčasnosti je k dispozícii 6 stagov, úplný začiatočník (Stage 1) až mierne pokročilý (Stage 6), kde je zahrnutá nielen najpouživanejšia španielska slovná zásoba ale aj gramatika potrebná na bežnú komunikáciu.

Skupinový kurz trvá 32 vyučovacích hodín (2 mesiace), 2x 2hodiny týždenne. Dni a presný čas výučby sa určia po dohode so študentmi na úvodnej hodine. Snažíme sa o čo najväčší progres v čo najkratšom čase a preto max. počet študentov na hodine je 6.


Cena skupinového kurzu je 160 €. Študenti s platnou kartou ISIC/ITIC majú 10% zľavu z ceny kurzu.

Zaujal Vás kurz Španielčiny? Prihláste sa ešte dnes!

Chcete dodatočné informácie o kurze? Napíšte nám na office@theflow.sk alebo nám zavolajte 0917 993 808.

briefcase picture

Výučba vo firmách

V dnešnej dobe je angličtina základom takmer každého odvetvia a stretávame sa s ňou na každodennej báze. Túto skutočnosť si firmy často uvedomujú a preto investujú do svojich zamestnancov nemalé prostriedky s očakávaním, že sa ich komunikácia zlepší a budú samostatnejší. V dôsledku rôznych okolností sa však očakávania často nenaplnia. Jazyková škola The Flow Vám ponúka prístup, ktorý sklamaniu predíde. Naše služby zahŕňajú:

 • Ukážkovú hodinu a konzultáciu priamo vo Vašej firme zadarmo
 • Analýzu Vašich predstáv a cieľov kurzu.
 • Predloženie projektu založeného na Vašich požiadavkách.
 • Profesionálne školených lektorov.
 • Pravidelné testovanie pokroku študentov a následný reporting.
 • Aktívny prístup počas celej spolupráce.

Výučba prebieha etablovanou Callanovou metódou alebo sa kurzy nastavia špeciálne na odvetvie, v ktorom pracujete (Business English, Legal English a pod.).

Ak máte akékoľvek otázky alebo záujem o nezáväznú konzultáciu, neváhajte a kontaktujte nás na telefónnom čísle 0917 993 808 alebo pomocou e-mailu office@theflow.sk.

cocktail glass picture

Letné intenzívne kurzy

Chcete efektívne využiť leto a zdokonaliť sa v angličtine? Idete na dovolenku do zahraničia a bojíte sa, či sa dohovoríte? Alebo ste úplný začiatočník a potrebujete rýchlo nabrať základy jazyka? Jazyková škola The Flow je tu pre Vás aj počas letných prázdnin! Prihláste sa k nám na letné intenzívne kurzy, ktoré Vás nadupú znalosťami.

Prečo intenzívny kurz? Pretože práca s cudzím jazykom na každodennej báze prináša efektívnejšie vstrebávanie vedomostí a rýchlejší pokrok v oblasti jazyka. Každý deň počas 2 týždňov strávite 2 hodiny s naším školeným tímom. Kurzy sú zamerané na komunikáciu, čo je základom pre spontánne osvojenie si jazyka. Vaše úsilie v spojení s naším programom Vám pomôže k dosiahnutiu Vami vytýčeného cieľa.

Letné jazykové kurzy sú delené na rôzne úrovne a prebiehajú každý deň v dohodnutých hodinách (ráno/poobede/večer). V skupine je maximálne 6 študentov a výučba je vedená pomocou Callanovej metódy.


Cena kurzu je 120 € za 2 týždne (20 vyučovacích hodín).

Ak máte akékoľvek otázky alebo záujem o nezáväznú konzultáciu, neváhajte a kontaktujte nás na telefónnom čísle 0917 993 808 alebo pomocou e-mailu office@theflow.sk.

book picture

Kurzy špecializované na prípravy na skúšky

Rozmýšlate nad tým, že si spravíte certifikát z angličtiny a hľadáte niekoho, kto Vás naň riadne pripraví? Z ponuky jazykovej školy The Flow si určite vyberiete!

Príprava na Cambridge skúšky

Cambridge exams sú najrozšírenejšími jazykovými skúškami uznávanými širokým spektrom vzdelávacích inštitúcií, organizácií, zamestnávateľov i imigračných úradov po celom svete. Podľa vyhlášky Ministerstva školstva Slovenskej republiky z 15. júna 2009, č. 269/2009 Z.z. sú cambridgeské skúšky od úrovne B1 uznávané ako náhrada za maturitnú skúšku z anglického jazyka.

Chcete aj Vy získať Cambridge Certificate? Pripravte sa naň s nami!

Jazyková škola The Flow Vám ponúka kurzy zamerané priamo na prípravu na Cambridge skúšky (FCE, CAE, CPE). Kurz sa špecializuje na všetky zložky, ktoré tvoria test: čítanie s porozumením (Reading), písomný prejav (Writing), gramatiku (Use of English), odposluch (Listening) a konverzáciu (Speaking). Na výučbu využívame materiály, ktoré presne kopírujú aktuálnu formu Cambridge skúšok.

Prípravné kurzy na Cambridge exams prebiehajú vo viacerých formách a sú delené do úrovní podľa toho, na aký certifikát sa študenti pripravujú:

 • celoročná príprava rozdelená na dva semestre (letný a zimný)
 • skrátená trojmesačná príprava na skúšky

Prípravné kurzy na Cambridge exams prebiehajú vo viacerých formách a sú delené do úrovní podľa toho, na aký certifikát sa študenti pripravujú.

Ak máte akékoľvek otázky alebo záujem o nezáväznú konzultáciu, neváhajte a kontaktujte nás na telefónnom čísle 0917 993 808 alebo pomocou e-mailu office@theflow.sk.

Príprava na maturitu

Chystáš sa na maturitu a chceš sa na ňu riadne pripraviť? S jazykovou školou The Flow zvládneš maturitné skúšky ľavou-zadnou!

Ponúkame komplexnú prípravu na skúšky dospelosti z anglického jazyka. Kurzy sa zameriavajú na všetky zložky jazyka: gramatiku, písomný prejav, odposluch, čítanie s porozumením a samozrejme, komunikáciu. Na výber máš z dvoch typov kurzov: celoročná príprava a skrátená intenzívna príprava.

 • Celoročná príprava: Kurzy začínajú v septembri a trvajú až do maturít v máji, pričom interval stretnutí je raz do týždňa na dve hodiny. Príprava je tak systematická a vyhneš sa zbytočným stresom v predskúškovom období. Cena je 6€ za 1 vyučovaciu hodinu skupinového kurzu.
 • Skrátená intenzívna príprava: Pre tých, ktorí uprednostňujú intenzívnejšiu prípravu pred skúškovým obdobím ponúkame 3 mesačný intenzívny kurz, ktorý začína v januári. Kurz trvá 12 týždňov a stretnutia sú dvakrát týždenne po 1,5 hodiny (dokopy teda 36 hodín).


  Cena intenzívnej prípravy na maturitu je 180€.

Ak máš akékoľvek otázky alebo záujem o nezáväznú konzultáciu, neváhaj a kontaktuj nás na telefónnom čísle 0917 993 808 alebo pomocou e-mailu office@theflow.sk.

calendar picture

Víkendové kurzy

Dnešný uponáhľaný svet nám často nedovolí venovať sa všetkému, na čo máme chuť. Povinnosti, záujmové aktivity, deti… „Aj by som sa chcel venovať jazykom, ale v pondelok idem do fitka, v utorky sa starám o deti, v stredy sú dlhé porady….“ Spoznávate sa? Už viac nemusíte odkladať štúdium jazykov na bočnú koľaj! Ak sa chcete učiť ale neviete si čas prispôsobiť cez týždeň, príďte k nám na víkendové jazykové kurzy!

Jazyková škola The Flow Vám ponúka kurzy, ktoré sa konajú v soboty a nedele doobeda. Výučba prebieha Callanovou metódou, ktorá je zameraná na komunikáciu. Vymeňte neskoré vyspávanie za vzdelávanie!

Ak máte akékoľvek otázky alebo záujem o nezáväznú konzultáciu, neváhajte a kontaktujte nás na telefónnom čísle 0917 993 808 alebo pomocou e-mailu office@theflow.sk.

graph picture

Callan for Business

Potrebujete zdokonaliť svoju angličtinu v oblasti obchodu? Jazyková škola The Flow Vám ponúka skupinový kurz obchodnej angličtiny Callan for Business.

V kurze sa pomocou konverzačnej Callanovej metódy naučíte viac ako 700 slov používaných v oblasti obchodu, pracovného trhu, ľudských zdrojov a pod. Klasická výučba Callanovou metódou, ktorá je založená na konverzácii a princípe otázka-odpoveď, je obohatená o cvičenia zamerané na slovotvorbu, predložkové väzby a správne používanie novej slovnej zásoby. Počas kurzu si študenti takisto osvoja pravidlá písania oficiálnych dokumentov ako sú obchodný list, motivačný list, hlásenia a pod. Keďže používame vydanie z roku 2014, osvojená slovná zásoba je moderná a vo svete reálne používaná.

Kurz je vhodný pre všetkých, ktorí majú pokročilú úroveň angličtiny a chcú pracovať/pracujú v anglicky hovoriacom prostredí alebo si chcú zlepšiť svoje odborné jazykové znalosti.

Celý kurz Callan for Business je rozdelený do dvoch častí/kurzov: Callan for Business 1 a Callan for Business 2.


Cena za 1 Inviduálnu hodinu je 16,50€.

Pokiaľ máte záujem o individuálne hodiny Callan for Business (t.j. Na hodine ste s lektorom sami vo Vami vybranom čase) alebo máte iné otázky, informujte sa na tel.č. 0917 993 808 alebo mailom na office@theflow.sk.

bubbles picture

Príprava na pracovný pohovor

Chystáte sa na pracovný pohovor v angličtine? Chcete urobiť dobrý dojem a byť o krok pred Vašou konkurenciou? Prihláste sa k nám a my Vás pripravíme!

Mnoho ľudí uchádzajúcich sa o novú prácu zanedbá jazykovú prípravu, čo často býva zdrojom ich neúspechu. Nerobte rovnakú chybu! Ponúkame Vám kurz zameraný na najčastejšie kladené otázky na pohovore a situácie, ktoré môžu nastať. Naučíme Vás správne formulovať vety a vyjadrovať sa jasne a profesionálne. Spolu nájdeme Vaše silné stránky a ukážeme Vám, ako sa vyhnúť klišé, ktoré personalisti vidia veľmi neradi. Naše komplexné služby Vám pomôžu k novej a lepšej práci.

Príprava na pohovor je určená pre jednotlicov, nie skupiny. To znamená, že lektor sa celú dobu venuje len Vám. Cena kurzu je 48€/3 hodiny
(základná príprava) alebo 80€/5 hodín (širší záber problematiky).Všetky materiály sú v cene.

Ak máte akékoľvek otázky alebo záujem o nezáväznú konzultáciu, neváhajte a kontaktujte nás na telefónnom čísle 0917 993 808 alebo pomocou e-mailu office@theflow.sk.

skype picture

Online Lessons

Ideme s dobou! Odteraz u nás máte možnosť študovať cez GOOGLE MEETS, TEAMS, ZOOM, WHATSAPP, SKYPE a iné. Ponúkame individuálne

hodiny rôznych jazykov. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na 0917993808 alebo

office@theflow.sk.

Prihlásenie sa na kurz

Ak ste si vybrali z našej ponuky kurzov a chcete sa prihlásiť, na výber máte z troch nasledujúcich možností

Napíšte nám

Napíšte nám email na
office@theflow.sk
a my Vás budeme obratom kontaktovať.

Zavolajte nám

Zavolajte nám na telefónne číslo
0917 993 808
a dohodnite sa telefonicky.

Navštívte nás

Nájdete nás v business centre na
Hroncovej 1 v Košiciach na 3.poschodí.
Po-Štv 9:00-13:00