O nás

Už viac ako 10 rokov učíme inovatívnou Callanovou metódou, 4x rýchlejšou ako ostatné metódy.

Jazyková škola The Flow

Jazyková škola The Flow spája profesionálnu výučbu anglického jazyka Callanovou metódou s hravým prístupom kvalitne vyškolených lektorov. Náš tím pozostáva z ľudí s dlhoročnou praxou v oblasti jazyka, ktorí Vás svojím pozitívnym prístupom radi dovedú k Vášmu vytúženému cieľu, ktorým bezpochybne plynulá komunikácia v angličtine je.

Naučili sme sa vnímať potreby našich klientov a rýchlo a efektívne ich meníme na výsledky. Inovatívnou Callanovou metódou vám ušetríme viac ako 1/2 času a prostriedkov investovaných do štúdia jazyka.

ŠTRUKTúRA HODINY

ŠTANDARDNÁ HODINA

u nás v trvaní 50 minút 

pozostáva z troch hlavných častí:

1. Opakovanie

10-15 minút

dôležitá súčasť procesu (čím lepšia príprava doma, tým menej času ňou tráviš na hodine)

2. Nová látka

25-30 minút

rýchlosť preberania je individuálna, závislá napríklad aj od úrovne

3. Ostatné aktivity

5-10 minút

čítanie, písanie, hra zameraná na slovnú zásobu

PONÚKAME TIEž

doučovanie

Veríme, že z našej škály produktov si vyberiete ten svoj. Ak máte nejaké špeciálne požiadavky, radi Vám výučbu nastavíme presne podľa Vašej chuti.

tlmočenie a preklady

The Flow, s.r.o. Vám v rámci TLMOČNÍCKYCH a PREKLADATEĽSKÝCH služieb ponúka odborné preklady (technické, obchodné, ekonomické, právne, a rôzne iné), a to do a z jazyka anglického, nemeckého a španielského a tiež jazykové korektúry. Profesionálne vyškolení tlmočníci, ktorí dlhodobo aktívne tlmočia pre medzinárodné spoločnosti, ako napr. US Steel Košice, zastrešujú tiež firemné tlmočenia spoločností a podujatí na rôznych konferenciách po celom Slovensku ako napr. Techsummit Bratislava.

  • V rámci odborných prekladov do 8 NS (normostrán) denne garantujeme preklad jedným tlmočníkom, čo prispieva k celistvosti prekladaného textu.
  • Po prijatí zdrojového textu je preklad pridelený profesionálnemu prekladateľovi, ktorý je oboznámený so všetkými vopred dohodnutými podmienkami medzi oboma stranami. Prekladateľ reportuje PR oddeleniu spoločnosti progres prekladu na dennej báze a komunikuje prípadné pripomienky.
  • Po skompletizovaní prekladu je dokument zaslaný na „proof reading“ a verifikuje sa správnosť a celistvosť textu.
  • Práca na preklade je podmienená objednávkou zo strany objednávateľa, s požiadavkou na konečný termín odovzdania diela, tzv deadline.
  • Objednávku je možné zaslať mailom alebo poštou.
  • Ceny a príplatky sú uvedené v cenníku, ktorý posielame na vyžiadanie.
  • Po zaslaní objednávky a zdroja je možné prekonzultovať predbežnú cenu s vedením spoločnosti.
  • Fakturačné a platobné podmienky budú prispôsobené na základe požiadaviek objednávateľa.

Viac info na office@theflow.sk alebo na tel. č. 0917993808.

 

príprava na pohovor

Odprezentovať sa so všetkými dosiahnutými úspechmi a skúsenosťami nie je jednoduché ani v rodnom jazyku. Pomôžeme Ti so sebaprezentáciou a pripravíme Ťa na ideálne odpovede na viac ako 50 najčastejšie kladených otázok a modelových situácií.

ONLINE
PREZENčNE

Vyhovuje Ti učiť sa z pohodlia domova? Využi možnosť ONLINE jazykových kurzov.

ZRUŠENIE HODINY

Zrušenie hodiny alebo akákoľvek zmena zo strany študenta môže byť urobená bezplatne najneskôr do 7:30 daný deň a to buď telefonicky alebo sms správou na naše číslo +421

CSPA - CALLAN STUDENT PRACTISE AREA

-.

blank

Marek Holovka

CEO
blank

Marek Holovka

CEO
blank

Marek Holovka

CEO
blank

Marek Holovka

CEO
Čo je Callanová metóda?

Callanova metóda

Callanova metóda bola vyvíjaná 15 rokov Robinom Callanom a radí sa medzi priame metódy výučby jazyka. Funguje na komunikačnom princípe, čo znamená, že študent priamo komunikuje v anglickom jazyku od prvej hodiny vyučovania. 

Študent sa učí prirodzenou cestou

Takisto ako sa naučil svoj materinský jazyk. Anglicky-hovoriace prostredie sa simuluje striedaním lektorov, kde každý jednotlivec má svoj osobitý štýl rozprávania, presne ako v reálnom živote.

Efektívna vyučba

Kľúčovým faktorom úspechu tejto metódy je systematický prístup učiteľa k výučbe jazyka a jeho odhodlanie maximalizovať podiel študenta na hodine. Študenti sa najefektívnejšie učia rozprávaním a počúvaním, na čom je táto metóda postavená. Neustálym opakovaním jazykových štruktúr sa nové učivo automaticky vrýva študentovi do podvedomia a do pamäte 4krát rýchlejšie ako pri iných, bežne používaných metódach. Vďaka tomuto postupu sa študent naučí rozprávať za štvrtinu času, ktorý je inak bežne potrebný na zvládnutie toho istého objemu učiva.

Authentic

Recipe With Roots

Semper dictumst sit interdum venenatis pellentesque nunc libero vestibulum velit sit aliquet pellentesque vitae.

Authentic Italian Flavors

Bibendum rhoncus amet tellus ornare lobortis sit aliquet elit, hac nisi, mauris ac tellus velit sollicitudin.

Handmade "Secret" Ingredients

Pretium, condimentum magna amet egestas ligula pretium magna rutrum a in arcu, mauris porttitor fermentum.

Join The Table

Franchise Opportunities

Fermentum non quis vitae viverra ipsum eget tincidunt consequat ac velit leo, rutrum tellus augue dolor leo massa augue rhoncus pellentesque pulvinar pellentesque potenti cras arcu praesent urna a, vitae mattis pellentesque rhoncus cursus enim ac eu justo.

Scroll to Top